O NAS

Firma COPY-TECH działa na rynku od 2003 roku. Jesteśmy grupą ludzi posiadających wieloletnie doświadczenie wyniesione z pracy w innych serwisach, łączącą najlepsze pomysły i rozwiązania w prowadzeniu działalności związanej ze sprzedażą i kompleksową obsługą sprzętu biurowego. Posiadamy niezbędny kapitał wiedzy i doświadczenia dzięki czemu zyskaliśmy grono zadowolonych klientów, o czym świadczy nasze bogate portfolio ponad dwustu klientów. Biorąc od uwagę ilość serwisantów i obsługiwanych maszyn, obecnie staliśmy się jedną z większych firm w branży w regionie.

Cechą charakterystyczną naszej firmy jest niska cena za najwyższą jakość usług. Osiągnęliśmy to dzięki nowoczesnemu podejściu do organizacji przedsiębiorstwa, co wpłynęło na efektywność i wydajność prowadzonej działalności. Minimalizacja wydatków poprzez zastosowanie modelu wyłącznie wyspecjalizowanych pracowników, zewnętrznej księgowości i ograniczeniu kosztów stałych daje nam możliwość utrzymania małych marży i świadczenia usług nawet za połowę ceny konkurencji. 

Współpracujemy z największymi dostawcami sprzętu biurowego. U podstaw naszej działalności znajdują się najwyższej jakości produkty takich marek jak: Toshiba, Sharp, Konica-Minolta i Xerox.

W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia z zakresu automatyki biurowej: kserokopiarki, drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, faxy, telefony, skanery, urządzenia do oprawy i niszczenia dokumentów, oraz całą gamę innych niezbędnych urządzeń biurowych.

drukarki kolorowe, toner, tonery, sprzedaż tonerów, urządzenia wielofunkcyjne, kserokopiarki Canon, kserokopiarki poleasingowe, kserokopiarki , naprawa kserokopiarek, skanery, ploter, powielacz, plotery, powielacze, urządzenie wielofunkcyjne, przeglądy sprzętu biurowego, przegląd kserokopiarki, usługi kserograficzne, usługi poligraficzne, Olivetti, Toshiba, Kyocera-Mita, niszczarki, bindownice, gilotyny, laminatory.

Nasi główni klienci

Nasza firma znalazła uznanie wielu klientów korporacyjnych i instytucjonalnych. Sprzedaliśmy i obsługujemy maszyny w takich miejscach jak: Urząd Miasta Białegostoku (ostatnia sprzedaż w drodze przetargu do powielarni za kwotę 60tyś), inne Urzędy Miast i Gmin w województwie, Nadleśnictwa województwa podlaskiego i warmińsko-mazurskiego, Urzędach Skarbowych, czy też pełna obsługa maszyn i produkcji dokumentów w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Dojlidach.

Marki i specjalizacje

Posiadamy przeszkolony personel, certyfikaty i wsparcie serwisowe. dystrybutorów urządzeń: Xerox Konica Minolta Develop, Olivetti Kyocera RexRotary(Ricoh), Canon, HP, Toshiba.

Produkty i usługi

Opieka serwisowa:
- przeglądy okresowe oraz naprawy urządzeń wykonywane przez przeszkolonych
- techników z długoletnim doświadczeniem

Specjalizujemy się w doborze urządzeń wielofunkcyjnych oraz systemów drukujących cyfrowo (w czerni i w kolorze). Wdrażamy obieg dokumentów powiązany z zaawansowanym systemem druku. 
- dostawa materiałów eksploatacyjnych do kopiarek, drukarek i faksów
- szybki czas reakcji serwisu - do 8 godzin od momentu zgłoszenia usterki
- specjalne rabaty dla stałych klientów
- zawieranie umów serwisowych na stałą obsługę
- udostępnianie sprzętu zastępczego na czas naprawy 

Copy-Tech
ul  świętojańska 6 lok 3
15-215 Białystok

Dział Handlowy:
e-mail: biuro@copy-tech.com.pl 
tel./fax 085 741 22 42

Dział Serwisu:
e-mail: serwis@copy-tech.com.pl 
kom. 0 604 216 021
kom. 0 665 228 377