Dostawa towaru

Wysyłkę zamówień realizujemy głównie przez przedstawicieli producentów w Polsce. Produkty wysyłane są z ich głównych magazynów na terenie Polski, a także bezpośrednio z naszego magazynu.

Czas realizacji dostawy towaru

Wszystkie zamówienia staramy się realizować jak najszybciej dlatego w celu przyspieszenia procedury wysyłkowej przy płatności typu "przedpłata" warto wysłać do nas potwierdzenie przelewu w PDF drogą mailową. Po otrzymaniu potwierdzenia przelewu lub zaksięgowaniu wpłaty na koncie, wysyłka jest realizowana w 24-48h. Przy wysyłce za pobraniem towar jest wysyłany od producenta do nas, a następnie my wysyłamy towar w opcji za pobraniem - producenci i dystrybutorzy nie realizują wysyłki za pobraniem - my się tym zajmujemy.

Koszt wysyłki towaru

Wszystkie niszczarki wysyłamy kurierem GRATIS bez względu na ich wielkość - darmowa dostawa obowiązuje przy przedpłacie i wartości 300zł. Tylko przy wysyłce za pobraniem jest doliczana opłata za wysyłkę - będzie widoczna podczas składania zamówienia.

UWAGA!

Po otrzymaniu paczki od kuriera proszę podpisać odbiór, a następnie (najlepiej w obecności kuriera) otworzyć paczkę i sprawdzić jej zawartość. Jeśli coś będzie nie tak proszę spisać z kurierem protokół szkody. Jest to bardzo istotne przy składaniu ewentualnych reklamacji dostawy.