Kolorowe

Nowe kopiarki kolorowe Konica Minolta

W tej kategorii znajdą Państwo najnowsze systemy urządzeń wielofunkcyjnych drukujacych i kopiujących w kolorze. Prezentujemy tu urządzenia o różnych prędkościach i funkcjach, a więc pasujące do biur każdej wielkości. Wszystkie biura - kancelarie prawnicze, agencje ubezpieczeniowe, biura handlowe, które stawi...

Nowe kopiarki kolorowe Konica Minolta

W tej kategorii znajdą Państwo najnowsze systemy urządzeń wielofunkcyjnych drukujacych i kopiujących w kolorze. Prezentujemy tu urządzenia o różnych prędkościach i funkcjach, a więc pasujące do biur każdej wielkości. Wszystkie biura - kancelarie prawnicze, agencje ubezpieczeniowe, biura handlowe, które stawiają na produkcję dokumentów w najpopularniejszym formacie A4 i jednocześnie oczekują wysokiej wydajności, szybkiego skanowania, wygodnej obsługi włącznie z możliwością sterowania przez urządzenia mobilne, powinny zapozanć się z modelami: bizhub C3110, bizhub C3350, bizhub C3850.

Dla mniejszych działów, ale gdzie wymogiem jest format A3 sprawdzą się doskonale takie modele jak bizhub C224e, bizhub C227 lub nieco bardziej zaawansowany bizhub C308. Tam, gdzie nakłady są wyższe a wydajność ma duże znaczenie polecamy prawdziwe kombajny biurowe. Są to: bizhub C368 oraz cała seria bizhub C454e, bizhub C554e, bizhub C654.

Więcej

Kolorowe Jest 30 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 30 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 30 elementów