Kserokopiarki

Kopiarki NOWE

Wielofunkcyjne urządzenia do zarządzania dokumentacją biurową - tej kategorii produktów znajdą Państwo typowe modele biurowe, od nisko- i średnionakładowych po wysokowydajne urządzenia przeznaczone dla dużych działów i grup roboczych. Prezentujemy tu zarówno urządzenia z formatem A3 monochromatyczne jak najnowszy bizhub 227, czy ko...

Kopiarki NOWE

Wielofunkcyjne urządzenia do zarządzania dokumentacją biurową - tej kategorii produktów znajdą Państwo typowe modele biurowe, od nisko- i średnionakładowych po wysokowydajne urządzenia przeznaczone dla dużych działów i grup roboczych. Prezentujemy tu zarówno urządzenia z formatem A3 monochromatyczne jak najnowszy bizhub 227, czy kolorowe jak bizhub C224e, bizhub C308, a także mniejsze gabarytowo rozwiązana dla biur pracujących wyłącznie na dokumentach o maksymalnym formacie A4 jak bizhub C3350. Bez względu na model wzystkie prezentowane urządzenia zapewniają wydajne i efektywne funkcje drukowania, kopiowania i skanowania, niekiedy również faksowania oraz zróżnicowane opcje wykańczania dokumentów.

Więcej

Kserokopiarki Jest 59 produktów.

Podkategorie

 • Kolorowe

  Nowe kopiarki kolorowe Konica Minolta

  W tej kategorii znajdą Państwo najnowsze systemy urządzeń wielofunkcyjnych drukujacych i kopiujących w kolorze. Prezentujemy tu urządzenia o różnych prędkościach i funkcjach, a więc pasujące do biur każdej wielkości. Wszystkie biura - kancelarie prawnicze, agencje ubezpieczeniowe, biura handlowe, które stawiają na produkcję dokumentów w najpopularniejszym formacie A4 i jednocześnie oczekują wysokiej wydajności, szybkiego skanowania, wygodnej obsługi włącznie z możliwością sterowania przez urządzenia mobilne, powinny zapozanć się z modelami: bizhub C3110, bizhub C3350, bizhub C3850.

  Dla mniejszych działów, ale gdzie wymogiem jest format A3 sprawdzą się doskonale takie modele jak bizhub C224e, bizhub C227 lub nieco bardziej zaawansowany bizhub C308. Tam, gdzie nakłady są wyższe a wydajność ma duże znaczenie polecamy prawdziwe kombajny biurowe. Są to: bizhub C368 oraz cała seria bizhub C454e, bizhub C554e, bizhub C654.

 • czarno białe

  Nowe kopiarki czarno-białe Konica Minolta

  Elastyczne systemy urządzeń wielofunkcyjnych o różnych prędkościach drukowania pasują do biur każdej wielkości. W naszej ofercie można znaleźć wszechstronne, wielofunkcyjne urządzenia z możliwością druku czarno-białego i jednocześnie skanujące w kolorze. Wyróżnione nagrodami, elastyczne monochromatyczne systemy drukujące, bogaty wybór drukarek czarno-białych – od prostych urządzeń biurowych po urządzenia umożliwiające pracę grupową, a także wydajne i oszczędzające cenną przestrzeń urządzenia wielofunkcyjne prezentujemy właśnie w tej kategorii. Dla małych biur polecamy nieskomplikowane modele bizhub 185, bizhub 215, a dla bardziej wymagajacych najnowszą serię: bizhub 227 i bizhub 287 z najnowocześniejszą technologią druku mobilnego.

 • używane

  Używane kopiarki Konica Minolta

  Sprzęt używany jaki Państwu oferujemy nie oznacza sprzętu gorszej jakości. Daje jedynie możliwość zakupu maszyn w przystępnych cenach, o wiele niższych niż w przypadku urządzeń nowych. Niejednokrotnie są to kopiarki, drukarki czy plotery bogato wyposażone w dodatkowe opcje. Podobnie jak przy dzierżawie, zakup kopiarki/drukarki używanej usprawni pracę w biurze bez ponoszenia wysokich kosztów związanych z zakupem nowej maszyny. Wszystkie urządzenia z naszej oferty objęte są gwarancją na dogodnych warunkach. W tej kategorii szczególnie polecamy niezawodne modele, np. Konica Minolta bizhub C253, którego popularność pomimo upływu czasu nie maleje czy serię bizhb C220, bizhub C280, bizhub C360 pracujące w kolorze. Godne uwagi są liczne urządzenia monochromatyczne, gdzie ze względu na tak pożądaną współcześnie funkcję kolorowego skanowania, przełomowym stał się model bizhub 223.

 • Oprogramowanie develop

  Oprogramowanie develop

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 59 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 59 elementów